przyjazna wentylacja

airRoxy - przyjazna wentyalcja

Jesteśmy polską, rodzinną firmą produkującą elementy wentylacji z zakresu wentylacji domowej, jak i przemysłowej. Specjalizujemy się w produkcji:

Od chwili naszego powstania w 2011 roku, naszym głównym celem było nieustanne doskonalenie jakości powietrza, którym oddychamy każdego dnia. Świadomi ważności tego zadania, poświęciliśmy pierwsze dwa lata na intensywne badania, projektowanie, konstruowanie i testowanie przyszłych produktów.

Mimo, że co roku zwiększamy ilość produkowanych przez airRoxy artykułów oraz poszerzamy asortyment o nowe produkty, poziom zgłaszanych reklamacji nie przekracza 0,1%.  To dla nas nie tylko wyznacznik efektywności, ale także dowód, że wysiłki skoncentrowane na niezawodności naszych produktów przynoszą realne rezultaty.

Naszych zadowolonych klientów można już znaleźć na 5 kontynentach w ponad 50 krajach. Corocznie znacząco powiększamy to grono, a dzieje się tak ponieważ skupiamy się na tym, aby produkty, które dostarczamy naszym użytkownikom były jak najwyższej jakości. Sukcesywnie dbamy również aby ceny naszych produktów były przyjazne a tym samym produkty były dostępne dla szerokiego grona odbiorców. 

 

Od wyprodukowania pierwszego wentylatora przez budowanie kolejnych hal magazynowych i produkcyjnych aż do dnia dzisiejszego nieustannie inwestujemy w technologię i unowocześniamy naszą fabrykę.  Prowadzimy także badania naszych produktów dzięki czemu możemy poszczycić się innowacyjnymi rozwiązaniami, które wyróżniają airRoxy na tle konkurencji. Dzięki powyższym dostarczamy naszym klientom współczesne rozwiązania zapewniające jakość, trwałość oraz wysoką estetykę produktów.

Zając sobie sprawę, że jakość pracy każdej osoby w zespole przekłada się na jakość produktów i zadowolenie użytkowników dbamy o to aby w naszej firmie panowała atmosfera pełna życzliwości. Współpraca z nami to nie tylko biznes – często staje się ona okazją do zawierania znajomości. Spotykamy się nie tylko w pracy, lecz także podczas zorganizowanych integracji, gdzie lepiej poznajemy resztę załogi.

Nasza pasja do doskonalenia jakości powietrza nie wygasła. Każdego roku poszerzamy naszą ofertę o nowe modele, wprowadzając innowacje, które mają wpływ na poprawę jakości życia naszych użytkowników. Jesteśmy dumni z osiągnięć, ale jednocześnie zmotywowani do ciągłego doskonalenia, aby nasze produkty stanowiły nieodłączną część walki o zdrowsze środowisko dla wszystkich.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zespół

Dlaczego my?

Najlepszą recenzją jest zadowolenie klientów. Tych zadowolonych można już znaleźć na 5 kontynentach w ponad 50 krajach. Corocznie znacząco powiększamy to grono, a dzieje się tak ponieważ skupiamy się na tym, aby produkty, które dostarczamy naszym użytkownikom były przyjazne.

Przyjazne to znaczy:
produktów
0
rynków zagranicznych
0
lat doświadczenia
0
produktów
0
rynków zagranicznych
0
lat doświadczenia
0

Jako firma, przykładamy ogromną wagę do kwestii ekologicznych i konsekwentnie dążymy do wdrażania praktyk zgodnych z zasadami zrównoważonego rozwoju. Nasze zaangażowanie w ochronę środowiska obejmuje różne obszary naszej działalności, a naszym celem jest nie tylko zmniejszenie naszego wpływu na środowisko, ale także stanowienie inspiracji dla innych przedsiębiorstw do podejmowania podobnych działań. Wierzymy, że troska o ekologię to nie tylko obowiązek, lecz również inwestycja w lepszą przyszłość dla nas wszystkich.

maszyny

PRODUKCJA

W produkcji naszych produktów kierujemy się zasadą ekologicznego podejścia. Powiększamy gamę produktów ze szkła (panele dRim), które jest trwałe, możliwe do wielokrotnego recyklingu oraz nie emituje szkodliwych substancji do środowiska.

Praktyki zero waste w procesie produkcji takie jak powtórne wykorzystanie materiału z odpadów (przemielanie produktów na granulat) czy zakup granulatu do produkcji z przemiału (gospodarka o obiegu zamkniętym) także są istotnym krokiem realizacji naszej misji ekologicznej.

Rozmieszczenie koszy do segregacji na magazynach, halach produkcyjnych i pomieszczeniach socjalnych pozwala na recycling odpadów i zwiększa świadomość ekologiczną w miejscu pracy oraz promuje odpowiedzialne postawy pracowników wobec środowiska.

EKO TECHNOLOGIE

Inwestujemy w nowoczesne technologie, takie jak energia z farm fotowoltaicznych, których stosowanie redukuje naszą zależność od paliw kopalnych i ogranicza emisję gazów cieplarnianych. Wykorzystujemy system inteligentnego zarządzania oświetleniem ledowym pozwalającym na efektywne wykorzystanie energii w oświetleniu. Poprzez wykorzystanie systemu e-faktur w obrocie krajowym i międzynarodowym oraz minimalizację wykorzystania drukowanych dokumentów wewnętrznych redukujemy wykorzystanie papieru.

W naszych wentylatorach stosujemy czujniki wilgoci (HS), wyłączniki czasowe (TS) i czujniki ruchu (MS), które pozwalają codziennie oszczędzać energię w gospodarstwach domowych.

SKŁADOWANIE I WYSYŁKI

W obszarze składowania i wysyłek, centralizacja magazynowania z pionowym składowaniem oraz efektywne zarządzanie zapasami poprzez systemy informatyczne pozwalają nam unikać nadmiernego składowania, co przekłada się na minimalizację negatywnego wpływu na środowisko.

Dodatkowo, strategicznie wybrana lokalizacja produkcji i magazynowania w bliskości głównych szlaków transportowych umożliwia skrócenie tras i zredukowanie liczby pojazdów na drogach, co z kolei ogranicza emisje związane z transportem.

OPAKOWANIA I ZABEZPIECZENIE PACZEK

W obszarze opakowań i zabezpieczenia paczek, konsekwentnie dążymy do powtórnego wykorzystania opakowań kartonowych jako wypełnienia paczek, co skutecznie redukuje zużycie nowych opakowań i ogranicza używanie folii bąbelkowej. Ponowne wykorzystywanie opakowań oraz stosowanie opakowań odpowiadających gabarytom paczek jak również stosowanie certyfikowanego papieru FSC na opakowania to praktyki, które wspierają zrównoważoną gospodarkę surowcami i promują odpowiedzialne zarządzanie zasobami naturalnymi.

Scroll to Top