Oferta marketingowa
Ekspozytor maly dRim

Ekspozytor mały bezbarwny dRim

Dla klientów, którzy chcą zwiększyć atrakcyjność wentylatora domowego dRim, a co za tym idzie, poprawić swoje zyski, mamy nieduży, zgrabny ekspozytor. Znajduje się na nim nasz wentylator domowy dRim w wersji włączanej przez pociągnięcie sznurka. Dodatkowo na wentylator założony jest już panel ozdobny, co pozwala konfrontować klienta z naszym unikalnym systemem.

Wysokość ekspozytora: 28,5 cm

Szerokość ekspozytora: 27 cm

Głębokość ekspozytora: 14 cm

ekpozytor duży

Ekspozytor duży plus

Dla klientów posiadających większość naszych wentylatorów stworzyliśmy możliwość wystawienia ich na dużym, białym stendzie. Posiada on wmontowane wentylatory dRim, pRim, pRemium, pRestige w wersji włączanej sznurkiem,a także planet eneRgy oraz aRid z klasycznymi "pstryczkami". Do wentylatora dRim dołączony jest zestaw próbników paneli, które można u nas zakupić.

Wysokość ekspozytora: 139,5 cm

Szerokość ekspozytora: 43,6 cm

Głębokość ekspozytora: 47,6 cm

Ekspozytor mały dRim

Ekspozytor podwójny bezbarwny dRim

Dla klientów, którzy chcą zwiększyć atrakcyjność wentylatora domowego dRim, a co za tym idzie,poprawić swoje zyski, mamy nieduży, zgrabny ekspozytor. Znajduje się na nim nasz wentylator domowy dRim w wersji włączanej przez pociągnięcie sznurka. Dodatkowo na wentylator założony jest już panel ozdobny, co pozwala konfrontować klienta z naszym unikalnym systemem.

Wysokość ekspozytora: 28,5 cm

Szerokość ekspozytora: 50 cm

Głębokość ekspozytora: 14 cm

expo for dRim panels

Ekspozytor - makieta z kratkami dRim

Dla chcących powiesić własną ekspozycję na ścianie proponujemy naszym klientom oryginalną makietę z dziesięcioma kratkami, na których zawieszone są panele. Dodatkowo na środku makiety znajduje się schemat montowania kratki, by zwrócić uwagę na prostotę i uniwersalność naszego rozwiązania.

Makieta ma wymiary 100cm x 50 cm.

wobbler

Wobbler/kiwak dRim

Czym jest wobler? To wystająca z półki, poruszająca się i skutecznie przyciągająca uwagę reklama! Dodatkowo ułatwia lokalizację i przeznaczenie produktu, na którym jest zawieszony.Ekspozycję rodziny dRim warto wspomóc naszym gadżetem.

display rack

Regał ekspozycyjny

Oferujemy regały ekspozycyjne modułowe - dostosowane indywidualnie dla każdego naszego klienta. Nasze regały mają szerokość 127 cm oraz dobierane są na drodze konsultacji z Państwa opiekunem, który pomoże nie tylko dobrać niezbędne elementy, ale także właściwie rozłożyć towar na półkach.

Wysokość ekspozytora: ok 250 cm (w zależności od sposobu montażu elementów)

Szerokość ekspozytora: 127 cm

Głębokość ekspozytora: 50 cm

Zobacz

system rack

Regał na kanały

Modułowy regał na kanały i systemy wentylacyjne posiada półki podtrzymujące kanały w pionowej pozycji oraz haki na systemy wentylacyjne. Identyczna budowa jak regał ekspozycyjny, pozwala na łączenie ich ze sobą. Nie tylko ułatwia on organizację w sklepie, ale także odciąża podstawowy regał ekspozycyjny.

Scroll to Top